Born Adolf (České Velenice 1930 - 2016 Praha)
Bez názvu, signováno a datováno vpravo dole tužkou ABorn 71, vlevo dole popsáno tužkou aut. tisk, barevná litografie/papír, 28 x 20 cm, pasparta, sklo, rám (Šm)
25.05.2019 - 14:00
- Dosažená cena: **
CZK 10.000,-
CZK 15.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 10.000,-
Aukce: | Výtvarné umění a starožitnosti |
Datum: | 25.05.2019 - 14:00 |
Místo konání aukce: | Hotel Grand Majestic Plaza, Truhlářská 16, Praha 1 |
Prohlídka: | 18.05. - 25.05.2019 |